Nowoczesne strony internetowe

Odpowiednio zaprojektowana i wykonana strona internetowa stanowi wizytówkę każdej firmy w sieci. Nowoczesny design a przede wszystkim funkcjonalność strony zdecydowanie podnoszą wiarygodność marki. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, które potrafimy wykorzystać w praktyce, tworzone przez nas witryny są najwyższej jakości, co oznacza, że spełniają oczekiwania klientów, którzy z nich korzystają oraz wyróżniają firmę na tle konkurencji.

laptop

Co zawiera nasza oferta?

aaa1

W PEŁNI FUNKCJONALNA STRONA INTERNETOWA

Staramy się, aby każda powstała przez nas strona była w pełni dostosowana do preferencji klienta. Odpowiednia szata graficzna, dobrze rozlokowane elementy strony pomogą dotrzeć użytkownikom witryny do odpowiednich informacji.

a3

RESPONSYWNA TECHNOLOGIA

Wielu klientów korzysta nie tylko z komputerów, ale także ze smartfonów i tabletów, dlatego my wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i tworzymy witryny w pełni dostosowane do każdego urządzenia, tak aby jakość i użyteczność była na jak najwyższym poziomie.

a4

OPTYMALIZACJA W GOOGLE

Dbamy o to, aby każda strona tworzona przez nas była wstępnie dostosowana do wymogów SEO, co w późniejszym okresie znacząco ułatwi pozycjonowanie.

a2

INTUICYJNY SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ (CMS)

Dzięki prostemu w obsłudze systemowi zarządzania treścią będą Państwo w stanie zarządzać stroną, aktualizować potrzebne informacje lub zmieniać zawartość strony w bardzo szybki i prosty sposób.

a6

WSPARCIE I POMOC TECHNICZNA

W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą przez cały okres współpracy, bo doskonale się orientujemy, że nie każdy z naszych klientów powinien znać się na projektowaniu stron internetowych tak, jak nasi specjaliści.

a5

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

Technologia cały czas idzie do przodu i ciągle się rozwija, dlatego nasz personel na bieżąco śledzi nowinki z zakresu projektowania stron i wdraża nowe, lecz skuteczne rozwiązania do witryn naszych klientów.

Korzyści dla klienta

ik1

Prosty sposób pozyskania nowych klientów z całej polski czy zagranicy

money

Niskie koszty związane z prowadzeniem własnej strony internetowej

technology

Szybszy, prostszy, efektowniejszy sposób na przedstawienie oferty klientowi

statistics

Wzmocnienie pozycji firmy na rynku

startup

Zwiększenie zasięgu firmy na rynku polskim lub zagranicznym

telephone

Możliwość prezentacji oferowanych usług lub produktów

Etapy realizacji

KROK 1

Analiza potrzeb

Szczegółowo analizujemy potrzeby każdego klienta indywidualnie

KROK 2

Wybór rozwiązań

Przygotowujemy odpowiednio przygotowany projekt i modyfikacje

KROK 3

Realizacja

Wdrażamy realizację i konsultujemy postęp prac z klientem

KROK 4

Weryfikacja

Weryfikujemy działanie i potwierdzamy ukończenie projektu

Wybierz nas!

Odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza, lata doświadczenia i indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że jesteśmy jedną z wiodących marek na rynku.

Jeśli jeszcze nie posiadasz własnej strony internetowej, koniecznie skontaktuj się z nami a przygotujemy indywidualną ofertę – specjalnie dla Ciebie !

Przykładowe Realizacje