Zyskowne sklepy internetowe

Posiadasz sklep stacjonarny i chcesz rozszerzyć rynek, na którym działasz i zdobyć nowych klientów? A może posiadasz już sklep internetowy, ale chcesz usprawnić jego funkcjonowanie, zoptymalizować go bardziej pod kątem klienta – to wszystko przyczynia się do zwiększenia konwersji, a ostatecznie do zwiększenia sprzedaży i zysków. Niezależnie od powodów i tematyki sklepu, my stworzymy go specjalnie dla Ciebie.

laptop2

Co zawiera nasza oferta?

Intuicyjne zarządzanie

Nie musisz się martwić o to, że nie poradzisz sobie z zarządzeniem sklepem internetowym i będziesz musiał zatrudnić do tego specjalistę. Tworzymy sklepy na systemach, które są bardzo proste w obsłudze. W ten sposób każdy może bez problemu poradzić sobie z dodanie nowego produktu lub edycją strony.

sk2
sk1

Autorski i atrakcyjny sklep internetowy

Sklep będzie dostosowany do Twoich preferencji oraz potrzeb. Dodatkowo odpowiednio zaprojektowana szata graficzna oraz w pełni intuicyjna strona główna na pewno sprawią, że potencjalni klienci zrobią zakupy w Twoim sklepie.

Zwiększona sprzedaż

Czy wiesz, że blisko 70% potencjalnych klientów nie finalizuje swoich zamówień i porzucają koszyki z zakupami? Powodów takich działań jest parę, ale dzięki odpowiednim technikom sprzedażowym, które wykorzystujemy podczas projektowania sklepów internetowych ryzyko porzucenia zamówienia diametralnie się zmniejsza i tym samym sprzedaż rośnie.

sk4
sk3

Przejrzysta prezentacja produktów

Wiemy, jak ważne jest przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta, dlatego sklepy przez nas tworzone wyróżniają się odpowiednią prezentacją oferowanych produktów, co przyczynia się do zwiększania sprzedaży.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarki Google

Każdy tworzony przez nas sklep internetowy jest dostosowywany do wymogów wyszukiwarki Google, co sprawia, że jego późniejsze pozycjonowanie jest o wiele łatwiejsze, a tym samym przekłada się to na zwiększenie odwiedzin strony i pozyskanie nowych klientów.

sk5

Korzyści dla klienta

salary

Zwiększona sprzedaż poprzez dotarcie do nowych klientów

movie

Prezentacja towarów w bardziej przejrzysty sposób

calendar

Prowadzenie sprzedaży 24h/7

percentage

Oszczędność na wynajmie i obsłudze powierzchni sklepowej

billboard

Tańsze działania marketingowe

target

Możliwość pozyskania klientów z każdego miejsca na ziemi

Etapy realizacji

KROK 1

Analiza potrzeb

Szczegółowo analizujemy potrzeby każdego klienta indywidualnie

KROK 2

Wybór rozwiązań

Przygotowujemy odpowiednio przygotowany projekt i modyfikacje

KROK 3

Realizacja

Wdrażamy realizację i konsultujemy postęp prac z klientem

KROK 4

Weryfikacja

Weryfikujemy działanie i potwierdzamy ukończenie projektu

Wybierz nas!

Odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza, lata doświadczenia i indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że jesteśmy jedną z wiodących marek na rynku.

Jeśli jeszcze nie posiadasz sklepu internetowego, koniecznie skontaktuj się z nami a przygotujemy indywidualną ofertę – specjalnie dla Ciebie !